TRIO - COFFEE TRIAL SET

Set 3x250g 

Gran Miscela, Miscela Bar a Miscela D´oro 

 

Dostupnost Skladem
Kód: 177
439 Kč 362,81 Kč bez DPH
TRIO - COFFEE TRIAL SET
probierset latazzadoro
Akce Tip

Nevíte si rady s výběrem kávy? Vyzkoušejte náší ochutnávku tří druhů kvalitní zrnkové kávy.

Miscela D´oro

    Směs – Namíchaná z kávy Arabika z Brazílie, Guatemaly a Kostariky s trochou myté kávy Robusta z Indie.

Šálek – Jemná aromatická káva s vyváženou chutí vysoce ceněná v Italských kavárnách jako všestranný šálek kávy, který uspokojí všechny chuťové palety v kteroukoli dobu.

Charakteristika – Káva s plným tělem a praženými tóny. Perfektní harmonie aroma a těla znatelná od prvního doušku. Pomalé pražení dává směsi dobře definovanou sladkost a mírnou kyselost ve stejnou chvíli.

 Gran Miscela 

Směs – Co dělá tuto kávu tak krémovou a sametovou – je chytrá kombinace kávy Robusta z Indie a kávy Arabika z Brazílie, Guatemaly a Etiopie.

Šálek – Káva vhodná pro všechny, kteří mají rádi silné espresso s bohatou chutí. Káva je vhodná pro automatické kávovary díky své záruce snadné manipulace a je výborná i na přípravu cappuccina.

Charakteristika – Káva je krémová s plným tělem, bohatou chutí a tóny koření. Má delikátní aroma a lehce kyselou dochuť. Káva má sametovou „cremu“ se střední texturou.

Miscela Bar

Směs – Silná krémová káva citlivě namíchaná ze zrnek Robusty z Indie a zrnek Arabiky z Brazílie a Etiopie.

Šálek – Silný s příjemnou dochutí. Homogenní přetrvávající „crema“ e speciální charakteristikou této směsi.

Charakteristika – Středně silné tělo charakteristické lehkou kyselostí s aromatickými a praženými tóny. Výborná sama o sobě nebo po chutném jídle, káva je také vhodná pro přípravu cappuccina nebo caffé latté.